Let v simulátoru L410 – 60 minut

Zažijte naplno to, co denně zažívají opravdoví dopravní piloti. Od příchodu do letounu, jeho postupného oživení, nahození motorů, pojíždění až po vzlet a přistání ve vybraných lokalitách. Po celou dobu Vám bude plně k dispozici zkušený pilot jako Váš instruktor, se kterým můžete vyzkoušet i nouzové situace nebo nepříznivé počasí.

Skladem
Kód: LET/60
3 599 Kč
Kategorie: Let v simulátoru
obrázek 2021 08 12 160420
Tip

Co mě čeká 
15 minut zaškolení ovládání letounu, které se nepočítá do zakoupeného času

Varianta 30 minut

Vysvětlíme Vám základy ovládání letounu a pustíme se do vlastního pilotování.

Varianta 60 minut

V rámci jedné lokality budeme pilovat pojíždění, vzlety a přistání na blízkých letištích, bude dostatek času i na vyhlídkový let

Varianta 90 minut (DOPORUČUJEME)

Navíc stihneme nácvik nouzových situací, například vysazení jednoho ze dvou motorů, vysazení obou motorů, ztráta orientace, nouzové přistání mimo letiště a mnoho dalších.

Varianta 120 minut

Totéž co v předchozích variantách a navíc lze zvládnout dálkový let, let za špatného počasí se zhoršenou viditelností a silným větrem. Lze vystřídat i více zahraničních lokalit.

Kolik lidí může přijít? 
V kokpitu máme místo pro letícího pilota, instruktora a tři pasažéry. V rámci zážitku je možné se střídat nicméně to doporučujeme pro varianty od 90ti minut. 

Kdy mohu přijít? 

Po obdržení voucheru (ihned po zaplacení) máte možnost rezervovat termín v našem rezervačním systému

Není zážitek příliš dlouhý?
Chceme abyste si zážitek prožili naplno a vyzkoušeli všechny podstatné části letu. Klademe důraz na to, abyste se skutečně něco naučili a zároveň zažili něco nového. V rámci letu budete mít dostatek času na dělání chyb a jejich oprav, samozřejmostí je úplné pochopení ovládání dopravního letounu od startu motorů, pojíždění, vzletu,letu a přistání.

Jak dlouho platí můj voucher?
Vouchery vydáváme s platností na půl roku.

Mohu si voucher vytisknout?

Ano, voucher posíláme do e-mailu uvedený v objednávce.

Zpět do obchodu