Nezapomenutelná firemní akce nebo teambuilding

Zapomeňte na bowling nebo bobovou dráhu. Uspořádejte teambuilding v leteckém simulátoru, kde si každý zkusí pilotovat letadlo. Za přítomnosti letušek, barmanů a skvělého cateringu. Lidé, kteří zrovna nepilotují letadlo se budou bavit u velkoplošné obrazovky, na kterou je promítáno dění z kokpitu.


 

Přijďte se skvělou akcí pro 5 - 70 lidí

Kdy jste naposledy řídili letadlo a přitom se bavili s přáteli? Letecký simulátor L - 410 je ideálním prostředím pro tento unikátní zážitek. Přijďte s unikátní akcí, kterou si Vaši přátelé nebo kolegové opravdu užijí.

Ostatní se nenudí

Zatím co vy pilotujete, ostatní se baví v krásném prostředí odpočinkové zóny. Dění z kokpitu se promítá na velkoplošnou projekci. Projekci lze využít i na vaše firemní prezentace. Kokpit letounu může sloužit též jako podium.

Zorganizujeme pro vaši skupinu doprovodný program. Zažijte dobrodružství ve virtuální realitě ať již v hlubinách oceánu či při seskoku z výškové budovy. Celková kapacita prostoru je až 70 osob.

 

O catering se postarají letušky a barmani
 

V každém letadla nesmí chybět jeho posádka, a proto Vám jídlo připraví naše milé letušky a o pití se postarají naši barmani.

 

 
 

 

 

 

Často kladené otázky

 

Kolik lidí se vejde do kokpitu?

Do letounu se vejde jeden pilotující, jeden instruktor a 3 sedící pasažéři. Jakmile se naučíte pilotovat (cca 30 minut, instruktor může vyměnit sedadlo kopilota za sedadlo pasažéra)

 

Kolik lidí se vejde do objektu

Troufneme si maximálně na 70 lidí, časem plánujeme kapacitu zvýšit až na dvojnásobek rekonstrukcí dalších prostor.

 

V jakých časech lze akci uskutečnit?

Firemní akce lze zamluvit v časech od 9:00 – 23:30

 

Jak dlouhý večírek naplánovat?

Doporučujeme alespoň 10 minut letu v simulátoru na osobu. Pro menší skupiny jsou nejčastější akce na 3 hodiny, pro větší pak celovečerní akce na 5 a více hodin.

 

Je možné připravit nějaký catering?

Samozřejmě, můžeme pro Vás připravit občerstvení v podobě jídla i pití. Jídlo Vám připraví naše milé letušky a o pití se postarají naši barmani.

 

Co budou ostatní dělat když jeden pilotuje?

O zábavu není nouze. Na večírky nabízíme možnost doprovodného programu v podobě virtuální reality. Dále je možné sledovat dění v kokpitu na velkoplošné projekci a při sdílení zážitků s ostatními ochutnávat pohoštění od našich cateringových partnerů.

 

 
Zpět do obchodu