SIMULÁTOR L-410

Létání je věc, která nás fascinuje od pradávna. Většinou jsme však pouze pasažéři. Jaké to ale je letadlo pilotovat a ne jen sedět u okénka? Šancí, jak to zjistit, je málo. Některé možnosti jste určitě sami zkoušeli a tak víte, že mnohdy neodpovídají skutečnosti.

Proto jsme se rozhodli vytvořit tento unikátní letecký simulátor, kde můžete prožít let v kůži pilota. Abychom dosáhli co nejrealističtějšího zážitku, postavili jsme trenažér z dilů skutečného letadla. Vybrali jsme letoun vyráběný v české republice, který létá po celém světě v extrémních podmínkách i na ty nejsložitější letiště. Koupili jsme kokpit těsně před sešrotováním, dopravili do Prahy, vše rozebrali, zrepasovali a znovu složili.

Máme tedy skutečný kokpit letadla a ne jen jeho plastovou kopii. Můžete si tak vyzkoušet veškeré ovládání a práci s přístroji v reálném prostředí.

Díky nejmodernějšímu softwaru a špičkové projekční technice Vás přeneseme na libovolné letiště světa. Necháme Vás zažít krizové situace a naučíme Vás základy pilotáže. Získáte tak unikátní zážitky z pohledu pilota, na které při Vašich dalších cestách letadlem budete rádi vzpomínat.

TECHNICKÉ PARAMETRY L 410

Sériově vyráběný celokovový hornoplošník L 410 UVP-E20 poháněný dvěma turbovrtulovými motory GE H 80-200 a vrtulemi AV-725 je určen pro přepravu až 19 cestujících, nákladu nebo pro speciální mise. Letouny řady L 410 jsou provozovány ve více než 50 zemích, na pěti kontinentech světa, přičemž největší část byla dodána do Ruska a dále pak do Afriky, Jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a do Evropy. Doposud bylo vyrobeno více než 1 200 kusů.

Letouny L 410 se vyrábějí již více než čtyřicet let a jsou úspěšné především díky své bezpečnosti provozu a spolehlivosti. V současné době vyráběný model L 410 UVP E20 je oblíben pro své vynikajícími letové vlastnosti a má řadu výhod:

  • Schopnost vzletu a přistání na krátkých nezpevněných drahách (STOL)
  • Nízké náklady na provoz a údržbu
  • Výborný výkon ve vysokých teplotách a vysokých nadmořských výškách
  • Schopnost provozu extrémních klimatických podmínkách (od -50°C do +50°C)
  • Robustní zatahovací podvozek
  • Variabilita vybavení s možností instalace speciálních výměnných kitů
  • Velký zavazadlový prostor
  • Vyniká svou bezpečností provozu
  • Disponuje nejprostornější kabinou pro cestující ve své kategorii

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení